Jaspis – jej wysokość jaspis

Jak skarby klejnotów, które są łamliwymi tłem podobnym do monet, przypomina skałę z klejnotami.

Istnieje kilka rodzajów Krwawych Kamieni, które są dalej podzielone na kategorie określone przez ogólny kształt Gem. Radialne, trójkątne i Wzdłuż Krwawe klejnoty takie jak jaspis są zazwyczaj zakładane na prawą rękę. Kamienie półszlachetne powinny być zakładane natomiast na lewą rękę (z wyjątkiem Lost Chikage, która ma okrągłe gniazdo). Jaspis powinien być dopasowany do dowolnego rozmiaru niezależnie od jego kształtu.

Ta różnica w kolorze oparta jest na strukturze atomowej kamienia. Chociaż różne kamienie formalnie mają taki sam skład chemiczny i strukturę, to jednak nie są takie same. Od czasu do czasu atom zostaje zastąpiony zupełnie innym atomem, czasami nawet jednym na milion atomów. Takie zanieczyszczenia są wystarczające, aby wchłonąć pewne kolory i pozostawić jako nienaruszone inne kolory.

Myślę, że cała idea, ten pomysł polega na tym, że możesz wybrać między natychmiastowymi (ale droższymi) zakupami najdroższych kamieni, albo spędzić dłużej czasu w pracy i pracować ciężej aby w następstwie tego można było pozwolić sobie na zakup o wiele droższego kamienia.

Osobiście uważam, że to bardziej zabawne, jeśli wybierzesz opcję droższego kamienia, ale wcale nie ładniejszego, więc nie będę tutaj nikogo oceniać! Po prostu kup taki kamień jak chcesz. To w sumie nie moja sprawa, ale polecam jaspis. Myślę, że inna sprawa to zakup kamienia z punktu widzenia jubilera (to jest moje własne podejście). Polega to na tym, że wydawanie pieniędzy na kamienie szlachetne takie jak jaspis, przynosi korzyść społecznościom bardziej, tworząc obronę / zemstę / wspomaganie innych uczestnikom zabawy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dwa klejnoty

Klejnoty - jaspis

Kamienie szlachetne i jaspis